1898 Mezőgazdasági cseléd-napszámos munkás igazolványa, Gyoma, viaszpe... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500019/1898-Mezogazdasagi-cseled-napszamos-munkas-igazolvanya-Gyoma-viaszpecsettel-szamos-bejegy~II2756511
2756511
13051
429
Documents
Beschreibung: 1898 Mezőgazdasági cseléd-napszámos munkás igazolványa, Gyoma, viaszpecséttel, számos bejegyzéssel, vászonkötésben, sérült gerinccel
: karap_norbert