19022.
Beendet 429. Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
100 000 HUF
271,00 EUR, 312,50 USD
Arany (Au/14k) gyűrű, briliáns csiszolású, gyémántokkal, rubinokkal, smaragdokkal és zafírokkal, brillek össz. 0,12ct. egyéb kövek össz: 0,19ct jelzett, bruttó: 1,9g, m: 54. Certifikáttal.