Stich Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2747725
10917
429
Engravings
2747727
10918
429
Engravings
cca 1860-1900 8 db nagy méretű divatmetszet, nagyrészt paszpartuzva. 23x37 cm-ig 2540898
10919
429
Engravings
cca 1800 55 db uralkodókat, híres embereket ábrázoló rézmetszetű illusztrált tábla 17x11 cm és dupla méretben 2750128
10920
429
Engravings
1704 Jan Goeree (1670-1731): Aug. Pfeifer: Opera omnia philologica. Rézmetszet. paszpartuval 20x18 cm 2750116
10921
429
Engravings
Történelmi jelenet. Szegedi-Kovács Ágoston (1888-1978) festménye után készített nagyméretű litoggráfia 57,5×86,5 cm
2529079
10922
429
Engravings
Blaschke János (1770-1833): II. József magyar király és II. Frigyes porosz király portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 11,5×7 cm
2529287
10923
429
Engravings
Binder János Fülöp (1736?- 1811): Ezen három közül kinek kell hitelt adni, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, részben kézzel színezett, kissé foltos, 17x12 cm 2540941
10924
429
Engravings
A dán népszokások és hagyományok Ionnes Degler - Montalegre. Rézmetszet 24,5x18,5 cm 2747568
10925
429
Engravings
cca 1850 Ornitológia, madarak, baglyok. Rézmetszet paszpartuban. 26x20 cm
2749773
10926
429
Engravings
Helbing Ferenc (1870-1958): Szondi két apródja. Színezett kőnyomat, papír, jelzett a nyomaton, szakadással, 60×80 cm
2461191
10927
429
24000
Engravings
2755746
10928
429
Engravings
Wilhelm Woernle (1849-1916) metszése: Nazzorbo (vitorlások). Rézkarc, papír, jelzetta metszeten. 12,5x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF