Stich

Zahl der Lose: 93

William Frank Calderon (1865-1943) festménye után: Búcsú (Abschiedsleid), 1900 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, régi fakeretben, 28,5×43 cm
10905.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Végítélet napja. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 35x43,5 cm
10906.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

A boldog pár (les heureux epoux). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 24,5×19 cm
10907.

Rufpreis:
2 400 HUF

10908.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 madarak 2 db litográfia szépen paszpartuzva. 23x19, 19x13 cm
10909.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890 Pillangók, lepkék Litográfia paszpartuban. 23x19 cm
10910.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860 Egyiptom Cairo nagy kapuja építészet. Nagy méretű színes litográfia 32x23 cm paszpartuban /Gate of Cairo large litograpy
10911.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db tusrajz, rézmetszet, litográfia a XIX. századból klf témákkal és méretben 30x40 cm-ig
10912.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1850 Korallok, tengeri csigák 2 db nagy méretű színezett rézmetszet paszpartuban 52x40 cm
10913.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1880 26 db növényeket, gyógynövényeket ábrázoló nagy méretű színezett fametszet 33x42 cm
10914.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1860 4 db madarakat ábrázoló színes metszet szépen paszpartuzva. 20x24 cm, 19x12 cm
10915.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1860 2 db madarakat ábrázoló színes metszet szépen paszpartuzva. 20x24 cm
10916.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF