Stich Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2753855
10905
429
3400
Engravings
William Frank Calderon (1865-1943) festménye után: Búcsú (Abschiedsleid), 1900 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, régi fakeretben, 28,5×43 cm 2753753
10906
429
3800
Engravings
Végítélet napja. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 35x43,5 cm
2753726
10907
429
Engravings
A boldog pár (les heureux epoux). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 24,5×19 cm
2734649
10908
429
Engravings
2747574
10909
429
Engravings
cca 1890 madarak 2 db litográfia szépen paszpartuzva. 23x19, 19x13 cm
2747572
10910
429
Engravings
cca 1890 Pillangók, lepkék Litográfia paszpartuban. 23x19 cm
2747600
10911
429
Engravings
cca 1860 Egyiptom Cairo nagy kapuja építészet. Nagy méretű színes litográfia 32x23 cm paszpartuban /Gate of Cairo large litograpy 2747608
10912
429
Engravings
6 db tusrajz, rézmetszet, litográfia a XIX. századból klf témákkal és méretben 30x40 cm-ig
2747653
10913
429
Engravings
cca 1850 Korallok, tengeri csigák 2 db nagy méretű színezett rézmetszet paszpartuban 52x40 cm 2747663
10914
429
Engravings
cca 1880 26 db növényeket, gyógynövényeket ábrázoló nagy méretű színezett fametszet 33x42 cm 2747712
10915
429
Engravings
cca 1860 4 db madarakat ábrázoló színes metszet szépen paszpartuzva. 20x24 cm, 19x12 cm
2747717
10916
429
Engravings
cca 1860 2 db madarakat ábrázoló színes metszet szépen paszpartuzva. 20x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF