Jézus a kereszten, 1739. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten (Jos. Ant. Zimerman). Kissé foltos és kissé sérült. Missae defunctorum juxta usum ecclesiae romanae... c. könyvből. Üvegezett fakeretben. 29x18 cm