Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. 78x59,5 cm... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-XX-sz-vege-Bibliai-jelenet-Olaj-vaszon-78x59-5-cm-Dekorativ-fakeretben~II2747722
2747722
10549
429
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. 78x59,5 cm. Dekoratív fakeretben.
: nagy_andras