Kolozsváry Endre (1901-?): Pásztortűz, 1940 körül. Olaj, vászon, jelze... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kolozsvary-Endre-1901-Pasztortuz-1940-korul-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult~II2749564
2749564
10246
429
24000
Beschreibung: Kolozsváry Endre (1901-?): Pásztortűz, 1940 körül. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
: pk