Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Bucher/Bucher-Sport-Schach-Bergsteigen~1000013/Dr-Foldessy-Janos-A-magyar-labdarugas-es-a-60-eves-MLSZ-1960-Sport-Felvaszon-kotes-s~II2571163
2571163
15610
429
Books: Sports, Chess, Alpinism
Beschreibung: Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor