17078.
Beendet 429. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
Steinbach Béláné Réczey Anna: Szakácskönyv. [Nagybecskerek], 1917,[Szerzői kiadás]. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, foltos, és részben javított lapokkal. Megviselt állapotban.