Tétel

Katalognummer:

14689.
Beendet 428. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD

Beschreibung:

1956 Magyar Nemzet rendkívüli száma (2. sz.), 1956. okt. 26., forradalmi röplap, Gerő Ernő felmentéséről, illetve Kádár János a Központi Vezetőség első titkárrá választásáról. Sérülésekkel, egy részen ragasztott, középen hajtott, 46,5x31 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert