Kraft Alpacca (Robert Kraft) ezüstözött alpakka cigarettatárca, kézzel kalapált, vésett díszítéssel, XX. sz. első fele. Jelzett, korának megfelelő állapotban, 10,5x7,5 cm / Vintage silver-plated cigarette case