Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2741069
19050
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fonott, csakvart nyaklánc szintetikus rubinnal díszített medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,1 g
2741018
19051
428
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubinnal díszített medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,1 g
2740983
19052
428
Ezüst(Ag) masszív gyűrű színváltós kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 11,1 g
2740214
19053
428
Ezüst (Ag) charm, 3 db, Pandora jelzéssel, bruttó: 7,78 g 2743111
19054
428
Ezüst (Ag) régi púderkompakt, vésett díszítéssel, fazettált üveggel, nehezen csukódik, bruttó: 73,5 g, 6,5x6,5 cm 2700167
19055
428
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 21,7 g
2740425
19056
428
Ezüst(Ag) nyaklánc Pandora jelzéssel, h: 56 cm, nettó: 5,4 g
2740310
19057
428
30000
Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó: 32,86 g
2714480
19058
428
28000
Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 22g
2740306
19059
428
24000
Ezüst(Ag) áttört karperec, gránátszerű kövekkel, egyik sérült, jelzés nélkül, bruttó: 23,3 g
2743071
19060
428
24000
Természetes, nyers gyémánt, 0,34 ct, üvegezett tokban 2743472
19061
428
24000
Ezüst (Ag) házmester kulcstartó. Érme díszítéssel. H: 10,5 cm, jelzett, nettó: 50g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF