Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2708697
19038
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) Navajo indián bross türkizzel. Jelzett, bruttó: 3,8 g, d: 2,5 cm 2743298
19039
428
Ezüst (Ag) aprótartó, jelzett, 8x5cm, nettó: 28,8g 2741076
19040
428
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc színváltó köves medállal, jelzett, h: 74 cm, bruttó: 12,2 g
2652953
19041
428
Ezüst(Ag) aranyozott, medál gyökérzafírral, jelzett, 2,5cm bruttó: 2,7 g 2699480
19042
428
Ezüst (Ag) korallos fülbevaló, jelzett, bruttó: 7,8 g
2714486
19043
428
Ezüst (Ag) Női óratartó, jelzett, h: 16 cm, nettó: 10,5g
2690819
19044
428
Ezüst (Ag) szintetikus rubinos fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,39g
2701659
19045
428
13000
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g
2652477
19046
428
Ezüst (Ag) türkizes geometrikus fülbevaló, 4cm jelzett, bruttó: 15,4g
2703399
19047
428
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,68 g
2714452
19048
428
Ezüst (Ag) nyelű teaszűrő, jelzett, h: 14 cm 2741183
19049
428
Ezüst(Ag) 5 db medál, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 13,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF