Szilvásy Margit (1898-1977): Napfényes táj, 1954. Olaj, papír, jelezve... https://www.darabanth.com/de/428-Fernauktion/428.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szilvasy-Margit-1898-1977-Napfenyes-taj-1954-Olaj-papir-jelezve-jobbra-lent-paszpartuban~II2743498
2743498
10336
428
Beschreibung: Szilvásy Margit (1898-1977): Napfényes táj, 1954. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 29×39,5 cm
: karap_norbert