Némethy Béla (1897-1984): Tabán, Kőműves lépcső. Olaj, vászon. Sérült,... https://www.darabanth.com/de/428-Fernauktion/428.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nemethy-Bela-1897-1984-Taban-Komuves-lepcso-Olaj-vaszon-Serult-reszben-javitott~II2740058
2740058
10245
428
26000
Beschreibung: Némethy Béla (1897-1984): Tabán, Kőműves lépcső. Olaj, vászon. Sérült, részben javított. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
: pk