Bíró Ákos (?-): Esti táj, Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva... https://www.darabanth.com/de/428-Fernauktion/428.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Biro-Akos-Esti-taj-Akvarell-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-hatoldalan-autograf~II2736413
2736413
10039
428
Beschreibung: Bíró Ákos (?-): Esti táj, Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, 8x12 cm
: hsz