Szabolcsi Bence: A zene története. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiad... https://www.darabanth.com/de/428-Fernauktion/428.0/Fotografie/Fotoapparaten-Kameras-Zubehor~500011/Szabolcsi-Bence-A-zene-tortenete-Bp-1940-Rozsavolgyi-es-Tarsa-Kiadoi-aranyozott-egeszva~II2740244
2740244
11791
428
Cameras, film, accesories
Beschreibung: Szabolcsi Bence: A zene története. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
: tg