15071.
Beendet 428. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Budapest Főváros Törvényhatóságának Alapítványi Oklevelei. Első rész. Bp., 1883, Pesti Könyvnyomda Rt., 310 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.