Jean-François de Troy (1679-1752) után, Jacques-Firmin Beauvarlet (1731-1797) metszése: Eszter és Ahasvérus (Repas donné par Esther a Assuérus). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 694/79 sz. bírálati címkéjével. Lapszéli javított sérülésekkel, lap alja foltos. Üvegezett fakeretben. 48×60 cm