Andreas Geiger (1765-1856) metszése, Johann Christian Schoeller (1782-1851) után: Szerelmesek (Die Unglücksfälle eines glücklichen Liebhabers) A bécsi Theaterzeitungból, Wiener Scene No. 16. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Biedermeier humoros kép. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x17 cm