Tétel

Katalognummer:

10908.
Beendet 427. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

3 200 HUF

30

Beschreibung:

Andreas Geiger (1765-1856) metszése, Johann Christian Schoeller (1782-1851) után: Szerelmesek (Die Unglücksfälle eines glücklichen Liebhabers) A bécsi Theaterzeitungból, Wiener Scene No. 16. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Biedermeier humoros kép. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x17 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk