10754.
Beendet 427. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE