10611.
Beendet 427. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Berkes Gyula 944 jelzéssel: Alpesi táj. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos 24,5x32,5 cm