Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735350
10882
427
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): 4 db ex libris, vegyes technika, papír, jelzéssel és jelzés nélkül
2689062
10883
427
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, Varsányi Pál: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, DOLEŽAL, Antonín: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK jelzéssel: 1969.VII. 21. Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9x6cm, Schorr Tibor (?-?): Pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm (Összesen 8 db, Ivenszkij, Bartos László, Meskó Anna-Póka György, Andruskó Károly)
2727217
10884
427
Ex libris - small-graphics
5 db népművészeti témájú, színezett rézkarc képeslap Vajna György kiadásában, / 5 Etchings on used postcards 15x10 cm 2729254
10885
427
Ex libris - small-graphics
6 db vegyes kisgrafika és reprodukció, közte Kaveczky Zoltán (1897-1965) jelzett rézkarca, vegyes állapotban, 11x13 cm és 27x18 cm lapméret között 2732704
10886
427
Ex libris - small-graphics
Domján József (1907-1992): Galamb. Fametszet, papír, jelzett, 6×4,5 cm 2638384
10887
427
28000
Ex libris - small-graphics
2728780
10888
427
Ex libris - small-graphics
Vychodilova, Olga (1949-): Ex musicis Jeff Arras. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (87/100). 9x5 cm. 2734434
10889
427
Ex libris - small-graphics
Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
2699156
10890
427
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm 2728396
10891
427
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dr. Soós Imre (3 db), jelzett, két papírlapra kasírozva, 17,5x13,5 cm és 12,5x8 cm méretben 2727638
10892
427
Ex libris - small-graphics
8 db vegyes ex libris és kisgrafika, jelzéssel és jelzés nélkül, 8,5x6 cm és 28x18 cm lapméret között 2704935
10893
427
Ex libris - small-graphics
Le comte George Festetits de Tolna (Gróf tolnai Festetics György, 1755-1819). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. XX: sz. második fele. Kissé hullámos. 6,5x8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF