Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 43

Révész Kornél (1885-1944): 4 db ex libris, vegyes technika, papír, jelzéssel és jelzés nélkül
10882.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10883.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db népművészeti témájú, színezett rézkarc képeslap Vajna György kiadásában, / 5 Etchings on used postcards 15x10 cm
10884.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 db vegyes kisgrafika és reprodukció, közte Kaveczky Zoltán (1897-1965) jelzett rézkarca, vegyes állapotban, 11x13 cm és 27x18 cm lapméret között
10885.

Rufpreis:
1 000 HUF

Domján József (1907-1992): Galamb. Fametszet, papír, jelzett, 6×4,5 cm
10886.

Rufpreis:
2 000 HUF

10887.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vychodilova, Olga (1949-): Ex musicis Jeff Arras. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (87/100). 9x5 cm.
10888.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lóránt János Demeter (1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett, 8×10 cm
10889.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm
10890.

Rufpreis:
4 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dr. Soós Imre (3 db), jelzett, két papírlapra kasírozva, 17,5x13,5 cm és 12,5x8 cm méretben
10891.

Rufpreis:
1 800 HUF

8 db vegyes ex libris és kisgrafika, jelzéssel és jelzés nélkül, 8,5x6 cm és 28x18 cm lapméret között
10892.

Rufpreis:
1 200 HUF

Le comte George Festetits de Tolna (Gróf tolnai Festetics György, 1755-1819). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. XX: sz. második fele. Kissé hullámos. 6,5x8,5 cm
10893.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF