Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 43

10870.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy doboznyi felerészben erotikus ex libris több száz darab, összesen kétféle (pl. Trojan Marian József)
10871.

Rufpreis:
5 000 HUF

Egy doboznyi ex libris kb 60-80 db, sok egyformával (alkotók között: Fánián Tivadar, Nagy László Lázár)
10872.

Rufpreis:
3 000 HUF

10873.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

10874.

Rufpreis:
1 000 HUF

10875.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

10876.

Rufpreis:
1 000 HUF

10877.

Rufpreis:
800 HUF

Radványi Román Károly (1900-1957): Ex libris Kolozs Lajos. rézkarc, papír, jelzett, 14,5×11 cm
10878.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Vertel József (1922-1993): Tatabánya, rézkarc, papír, jelzett, 11,5×10 cm
10879.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bajor Ágost (1892-1958): Bajor-Bayer Ágost kiállítása, rézkarc, papír, jelzett, 9×7,5 cm
10880.

Rufpreis:
6 000 HUF

10 db vegyes ex libris és kisgrafika (Fery Antal, Bordás, Nagy Árpád, stb.), jelzéssel és jelzés nélkül
10881.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF