https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 14

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Garth Hattingh: Szikla- és falmászás. Alapvető felszerelések és technikák kézikönyve. Ford.: Végh Zoltán, Sztankovics Adrienn. Bp., 2004, Totem. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15600.

Garth Hattingh: Szikla- és falmászás. Alapvető felszerelések és technikák kézikönyve. Ford.: Végh Zoltán, Sztankovics Adrienn. Bp., 2004, Totem. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kő András: Papp Laci. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó által aláírt. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
15601.

Kő András: Papp Laci. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó által aláírt. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
22
 
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. DEDIKÁLT! Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15602.

Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. DEDIKÁLT! Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Stefano Ardito: Alpok. Nem csak hegymászóknak. H.n.,1995, Gulliver. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15603.

Stefano Ardito: Alpok. Nem csak hegymászóknak. H.n.,1995, Gulliver. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. Bp., 1948, Országos Sporthivatal Propaganda Osztálya. Album fekete-fehér fotókkal. Kiadói harántalakú kartonált papírkötés, sérült, foltos borítóval, hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal. Az Egységes Parasztifjúság Országos Szövetsége (EPOSZ) bélyegzőjével és ajándékozási soraival.
1
15604.

A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. Bp., 1948, Országos Sporthivatal Propaganda Osztálya. Album fekete-fehér fotókkal. Kiadói harántalakú kartonált papírkötés, sérült, foltos borítóval, hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal. Az Egységes Parasztifjúság Országos Szövetsége (EPOSZ) bélyegzőjével és ajándékozási soraival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ch. Gáll András, S. Tóth János: Tarics Sándor 100. A legidősebb élő olimpiai bajnok. Bp., 2013, Ulpius-ház. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15605.

Ch. Gáll András, S. Tóth János: Tarics Sándor 100. A legidősebb élő olimpiai bajnok. Bp., 2013, Ulpius-ház. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye.) Bene Ferenc válogatott labdarúgó által dedikált! Bp., 1984, Népszava. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15606.

Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye.) Bene Ferenc válogatott labdarúgó által dedikált! Bp., 1984, Népszava. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
18
 
Dr. Szerelemhegyi Ervin (szerk.): A modern olimpiai játékok. Bp., Olimpiai. Kartonált kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1
15607.

Dr. Szerelemhegyi Ervin (szerk.): A modern olimpiai játékok. Bp., Olimpiai. Kartonált kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jocha Károly: A lólengés magyar világklasszisai. DEDIKÁLT! Bp.,én,Magyar Torna Szövetség. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15608.

Jocha Károly: A lólengés magyar világklasszisai. DEDIKÁLT! Bp.,én,Magyar Torna Szövetség. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy Béla: Csak Fradistáknak! Bp., 2005. FTC. Kiadói papírkötésben
1
15609.

Nagy Béla: Csak Fradistáknak! Bp., 2005. FTC. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db Fradi, FTC témájú könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. + Nagy Béla: Fradi futballkönyv. Bp., 1965-1985, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítókkal.
1
15610.

2 db Fradi, FTC témájú könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. + Nagy Béla: Fradi futballkönyv. Bp., 1965-1985, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
J. Minckwitz: ABC des Schachspiels. Berlin und Keipzig, 1925, Walter de Gruyter & Co. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
15611.

J. Minckwitz: ABC des Schachspiels. Berlin und Keipzig, 1925, Walter de Gruyter & Co. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse