Kő András: Papp Laci. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó által aláírt. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe 1948. Bp., 1948, Országos Sporthivatal Propaganda Osztálya. Album fekete-fehér fotókkal. Kiadói harántalakú kartonált papírkötés, sérült, foltos borítóval, hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal. Az Egységes Parasztifjúság Országos Szövetsége (EPOSZ) bélyegzőjével és ajándékozási soraival.
Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye.) Bene Ferenc válogatott labdarúgó által dedikált! Bp., 1984, Népszava. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 db Fradi, FTC témájú könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. + Nagy Béla: Fradi futballkönyv. Bp., 1965-1985, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítókkal.