Herendi purpur Apponyi mintás köretes tál, kézzel festett, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/de/425-Fernauktion/425.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-purpur-Apponyi-mintas-koretes-tal-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-25x25cm~II2705408
2705408
11285
425
Beschreibung: Herendi purpur Apponyi mintás köretes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 25x25cm
: nagy_andras