Tétel

Katalognummer:

12602.
Beendet 425. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

7 000 HUF

Beschreibung:

Csiptetős okuláré és lornyon, régi jelzett bőr tokban (Butler Brothers, dombornyomott brit királyi címerrel), kopott, tok mérete: 13,5x6x3 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert