Kossuth Tivadar (1947-): Egy bohóc álma. Olaj, vászon. Jelzett. 40x30c... https://www.darabanth.com/de/425-Fernauktion/425.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kossuth-Tivadar-1947-Egy-bohoc-alma-Olaj-vaszon-Jelzett-40x30cm-Dekorativ-fakeretben~II2709097
2709097
10233
425
Beschreibung: Kossuth Tivadar (1947-): Egy bohóc álma. Olaj, vászon. Jelzett. 40x30cm. Dekoratív fakeretben.
: pk