Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta és a képeket vál.: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.