Shakespeare's Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. St... https://www.darabanth.com/de/425-Fernauktion/425.0/Bucher/Bucher-Andere-Sprachen~1000020/Shakespeares-Samtliche-Werke-III-kot-Illustrit-von-John-Gilbert-Stuttgart-und-Leipzig-en-Deu~II2618878
2618878
17365
425
Books: Other languages
Beschreibung: Shakespeare's Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borÃtóval.
: tánczos_gábor