Herendi Viktória mintás porcelán cipő. Kézzel festett, jelzett (125 év... https://www.darabanth.com/de/424-Fernauktion/424.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-cipo-Kezzel-festett-jelzett-125-eves-jubileum-minimalis~II2699137
2699137
11188
424
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcelán cipő. Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum), minimális kopással, 10x5x4,5 cm
: nagy_andras