Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Németország 1991. "45 éves az új bajor alkotmány - Németországnak szüksége van Bajorországra" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 2M aranyozott Cu-Ni érmével (49,56g/0,999/50mm) T:1- patina Germany 1991. "The 45th Anniversary of the new Bavarian Constitution - Germany needs Bavaria" two-sided, marked Ag commemorative medallion, within 1990D 2 Mark gilt Cu-Ni coin (49,56g/0,999/50mm) C:AU patina

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk