Tétel

Katalognummer:

14851.
Beendet 424. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD

Beschreibung:

Nevadai hajtóvadászat. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Franchot Tone szereplésével. Rendezte: Allan Dwan. MFI Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30,5 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Trail of the Vigilantes, lithograph on paper, in damaged condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg