Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692559
19216
424
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös gyűrű, m: 60, jelzett, bruttó:2,94g 2692557
19217
424
Ezüst (Ag) köves gyűrű és medál, m: 60, jelzett, bruttó:5,94g
2698440
19218
424
Ezüst(Ag) lámás díszkanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 10,3 g 2698438
19219
424
Ezüst(Ag) 2 db mexikói sajtvilla, jelzett, h: 11 és 10,5 cm, nettó: 13,2 g 2700063
19220
424
3800
Ezüst(Ag) nyaklánc jáde golyós medállal, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 2,6 g 2692553
19221
424
3800
Ezüst (Ag) strasszos fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,36g
2701652
19222
424
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 48 cm, nettó: 6,1 g
2699474
19223
424
Ezüst (Ag) medál, füsttopáz ékítéssel, jelzett, bruttó: 5,2g
2701646
19224
424
6500
2700855
19225
424
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett 7,6 g 2701058
19226
424
2 db dianás ezüst (Ag) villa és kanál. 65 g Jelzett 2670127
19227
424
Misaki ezüst (Ag) fülbevaló pár, igazgyönggyel jelzett, eredeti dobozában 4,2 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF