Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 235

Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös gyűrű, m: 60, jelzett, bruttó:2,94g
19216.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) köves gyűrű és medál, m: 60, jelzett, bruttó:5,94g
19217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) lámás díszkanál, jelzett, h: 12 cm, nettó: 10,3 g
19218.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Ezüst(Ag) 2 db mexikói sajtvilla, jelzett, h: 11 és 10,5 cm, nettó: 13,2 g
19219.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc jáde golyós medállal, jelzett, h: 36 cm, bruttó: 2,6 g
19220.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst (Ag) strasszos fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,36g
19221.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 48 cm, nettó: 6,1 g
19222.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) medál, füsttopáz ékítéssel, jelzett, bruttó: 5,2g
19223.

Rufpreis:
6 000 HUF

19224.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) karkötő, jelzett 7,6 g
19225.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db dianás ezüst (Ag) villa és kanál. 65 g Jelzett
19226.

Rufpreis:
10 000 HUF

Misaki ezüst (Ag) fülbevaló pár, igazgyönggyel jelzett, eredeti dobozában 4,2 g
19227.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF