Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 235
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2692575
19192
424
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó:7,31g 2692574
19193
424
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 55, jelzett, bruttó:3,85g
2692530
19194
424
Ezüst (Ag) borostyános fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,27g
2692590
19195
424
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 57, jelzett, bruttó:7,86g
2698448
19196
424
Ezüst(Ag) késbak, jelzett, h: 9,5 cm, nettó: 27,4 g 2700143
19197
424
7500
Ezüst(Ag) sávos karkötő, jelzett, h: 20,5, nettó: 15,2 g
2692592
19198
424
Ezüst (Ag) köves gyűrű, m: 60, jelzett, bruttó:8,06g 2692564
19199
424
Ezüst (Ag) design köves gyűrű, m: 55, jelzett, bruttó:7,24g 2698443
19200
424
Ezüst(Ag) liliomos sajtvilla, jelzett, h: 13 cm, nettó: 14 g 2692549
19201
424
3200
Ezüst (Ag) köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,05g
2692545
19202
424
Ezüst (Ag) aranyozott, köves fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,26g
2700088
19203
424
Ezüst(Ag) nyaklánc modern medállal, jelzett, összegabalyodva, bruttó: 3,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF