Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2579582
10276
424
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással
2683241
10277
424
Tavaszy Noémi (1927-2018): Zárak. Linómetszet, papír. sorszámozott 5/100. Jelzett 50x35 cm 2596075
10278
424
René William Thomas (1910- ?): A Rhone és a Saone folyó találkozásánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 23,5×41 cm
2699108
10279
424
Tibai Takáts János (1876-1943): Balatonfüred, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 30x43,5 cm
2702761
10280
424
50000
Tálos Gyula (1887-1975): Az Országos Magyar Iparművészeti Társulat székházának terve cca 1930. Akvarell, papír. jelzett. Lapméret 55x25 cm 2669597
10281
424
cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) 5 db litográfia a Budapesti 1876-ois árvízről. Jelzettek a dúcon 17x27 cm-ig
2669505
10282
424
cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) Bp. V. Budapest Haltér Lithográfia. Papír. 16x19 cm
2647358
10283
424
15000
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével, amely szerint szerepelt a művész 1985-ben, a győri Képcsarnokban rendezett kiállításán. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x80 cm
2699870
10284
424
Tokay János (1919-): Csodamadár. Fametszet, papír, jelzett, számozott (14/25), Lap alján Szíj Rezső (1915-2006) műgyűjtő, művészeti író gyűjteményi bélyegzőjével. Kissé sérült (törésnyomokkal). 42x28,5 cm 2701505
10285
424
Magdalena Toro (?-): Buvika, Norvégia. Olaj, vászon. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 46×55 cm
2697508
10286
424
Tóth Gyula (1891-1970): Ló. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 17x12 cm 2697510
10287
424
Tóth Gyula (1891-1970): Kutya portré. Ceruza, papír, jelzett, 19x27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF