Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699069
10228
424
15000
Ruzicskay György (1896-1993): Struktúrák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x19,5 cm 2701486
10229
424
Sajó Gyula (1918-1989): Pécsi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×45 cm
2698659
10230
424
Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 31×41 cm
2493694
10231
424
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
2700442
10232
424
Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. 32x39 cm.
2700440
10233
424
Sárdy Brutus (1892-1970): Hóolvadás. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Generalart címkén MNG kiviteli bélyegzővel. 27x35 cm. 2700433
10234
424
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyoldal. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 42x55 cm.
2679693
10235
424
Sárközi Ágnes: Szitanyomat III. Papír. Jelzett. 42x28 cm
2696572
10236
424
Scultéty Éva (1917-2001): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm
2699063
10237
424
Schmidt Rudolf (?-): Budapest, Halászbástya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. 43x61 cm
2699062
10238
424
Schmidt Rudolf (?-): Budakeszi részlet, 1966. Filctoll, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Feltekerve. Karton sérült, mű ép. 20x30 cm
2699061
10239
424
Schmidt Rudolf (?-): 4 db rajz (Csendélet, portré, utcarészlet, kert). Klf. technikák (akvarell, ceruza stb.), papír. Jelzett (egyik kivételével). Feltekerve. 33,5x24 és 35x50 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF