Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 315

Ruzicskay György (1896-1993): Struktúrák. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5x19,5 cm
10228.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sajó Gyula (1918-1989): Pécsi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×45 cm
10229.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 31×41 cm
10230.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm
10231.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. 32x39 cm.
10232.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Hóolvadás. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Generalart címkén MNG kiviteli bélyegzővel. 27x35 cm.
10233.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyoldal. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 42x55 cm.
10234.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárközi Ágnes: Szitanyomat III. Papír. Jelzett. 42x28 cm
10235.

Rufpreis:
1 600 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm
10236.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmidt Rudolf (?-): Budapest, Halászbástya, 1962. Akvarell, papír. Jelzett. Feltekerve. Lapszéli apró sérülésekkel. 43x61 cm
10237.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schmidt Rudolf (?-): Budakeszi részlet, 1966. Filctoll, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Feltekerve. Karton sérült, mű ép. 20x30 cm
10238.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schmidt Rudolf (?-): 4 db rajz (Csendélet, portré, utcarészlet, kert). Klf. technikák (akvarell, ceruza stb.), papír. Jelzett (egyik kivételével). Feltekerve. 33,5x24 és 35x50 cm közötti méretekben
10239.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF