10372.
Beendet 423. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
65,04 EUR, 75,00 USD
Jelzés nélkül (Szeift Béla?): Fantasztikus világ (cím nélkül). Olaj, applikáció, vászon, 80×60 cm