Franciaország 1677. "XIV. Lajos" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: J. Mauger F. (41mm) T:2 patina, ph
France 1677. "Louis XIV" two-sided bronze medallion. Sign.: J. Mauger F. (41mm) C:XF patina, edge error