31081.
Beendet 422. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina