31166.
Beendet 422. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (70mm) T:2 patina, ph, kopott aranyozás