Militaria Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2658855
32887
422
Military
Numismatik
~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1- 2660855
32888
422
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696. 2660866
32889
422
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok 2684592
32890
422
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- (2x) NMK 696.
2680433
32891
422
Military
Numismatik
1965. "20. Díszszemle - 1945-1965" a Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1- Szórádi-Tálas: 209.
2634061
32892
422
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1- 2548157
32893
422
Military
Numismatik
2658858
32894
422
Military
Numismatik
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:1-,2
2679490
32895
422
Military
Numismatik
1973. "Budapest Fővárosi Kiegészítő Parancsnokság" zománcozott Br jelvény (40x32mm) T:1- 2660050
32896
422
Military
Numismatik
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
2679815
32897
422
Military
Numismatik
1975. "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" bronz plakett (110mm) T:1-,2
2683051
32898
422
30000
Military
Numismatik
1975. "Április 4-i díszszemle" nagyméretű öntött bronz emlékplakett. Jobbról balra történelmi folytonosságot állít fel a Dózsa György-féle parasztfelkeléstől kezdve az 1848-as forradalmon és az 1919-es Magyar Tanácsköztársaságon keresztül a Magyar Néphadseregig (295x175mm) T:1- Hungary 1975. "April 4th military parade" large cast commemorative bronze plaque. From right to left, it establishes a historical continuity from the peasant uprising of György Dózsa, through the revolution of 1848 and the Hungarian Soviet Republic of 1919 to the Hungarian People's Army (295x175mm) C:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF