https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 71

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-
1
32887.

~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.
1
32888.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- NMK 696.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok
1
32889.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
6
 
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- (2x) NMK 696.
1
32890.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- (2x) NMK 696.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1965. "20. Díszszemle - 1945-1965" a Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1- Szórádi-Tálas: 209.
1
32891.

1965. "20. Díszszemle - 1945-1965" a Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1- Szórádi-Tálas: 209.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1-
1
32892.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20 év" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban, igazolvánnyal T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1967. "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" egyoldals, öntött bronz plakett (106mm) T:1-
1
32893.

1967. "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" egyoldals, öntött bronz plakett (106mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:1-,2
1
32894.

~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1973. "Budapest Fővárosi Kiegészítő Parancsnokság" zománcozott Br jelvény (40x32mm) T:1-
1
32895.

1973. "Budapest Fővárosi Kiegészítő Parancsnokság" zománcozott Br jelvény (40x32mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
1
32896.

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" bronz plakett (110mm) T:1-,2
1
32897.

1975. "Katonai Főiskolák VI. Fesztiválja - Szolnok 1975" bronz plakett (110mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "Április 4-i díszszemle" nagyméretű öntött bronz emlékplakett. Jobbról balra történelmi folytonosságot állít fel a Dózsa György-féle parasztfelkeléstől kezdve az 1848-as forradalmon és az 1919-es Magyar Tanácsköztársaságon keresztül a Magyar Néphadseregig (295x175mm) T:1- Hungary 1975. "April 4th military parade" large cast commemorative bronze plaque. From right to left, it establishes a historical continuity from the peasant uprising of György Dózsa, through the revolution of 1848 and the Hungarian Soviet Republic of 1919 to the Hungarian People's Army (295x175mm) C:AU
1
32898.

1975. "Április 4-i díszszemle" nagyméretű öntött bronz emlékplakett. Jobbról balra történelmi folytonosságot állít fel a Dózsa György-féle parasztfelkeléstől kezdve az 1848-as forradalmon és az 1919-es Magyar Tanácsköztársaságon keresztül a Magyar Néphadseregig (295x175mm) T:1- Hungary 1975. "April 4th military parade" large cast commemorative bronze plaque. From right to left, it establishes a historical continuity from the peasant uprising of György Dózsa, through the revolution of 1848 and the Hungarian Soviet Republic of 1919 to the Hungarian People's Army (295x175mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse