1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott arany... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Numismatik/Militaria~2000014/1964-A-Haza-Szolgalataert-Erdemerem-arany-fokozat-zomancozott-aranyozott-Br-kituntetes-mo~II2660866
2660866
32889
422
Military
Numismatik
Beschreibung: 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, igazolvánnyal + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina, kopott aranyozás, ezüstözés, sérült tok
: pk