Tétel

Katalognummer:

14799.
Beendet 422. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Zöld pokol (Inkák Kincse), 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: James Whale. Douglas Fairbanks jr., Joan Bennett és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Green Hell", slightly damaged, spotty, lithograph on paper.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert