cca 1920-1940 Pornográf illusztrációk, rajzokról készült nyomatok, azonosítatlan jelzésekkel a nyomatokon, 14 t., a széleken kis kopásnyomokkal, 1 sérült, 11x16 cm és 18x12 cm közötti méretben