1968 Sportélet. 1968. IV. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne a kor híreivel, közte az 1968-as mexikói olimpiai híreivel, a magyar olimpiai csapat lexikonjával (10 sz.), az arany, ezüst, és bronzérmesek fotóival. Félvászon-kötésben.