1963-1968 Kolligátum a Labdarúgás folyóiratból:
1963 A magyar válo... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000002/1963-1968-Kolligatum-a-Labdarugas-folyoiratbol---1963-A-magyar-valogatott-40-merkozese-~II2684520
2684520
14675
422
Printed Materials
Beschreibung: 1963-1968 Kolligátum a Labdarúgás folyóiratból:
1963 A magyar válogatott 40 mérkőzése (1902-1963.);
1964 Labdarúgás olimpiai szám. A 10. olimpiai aranyérem.;
1964 november, X. évf. 11. sz.;
1965 Labdarúgás. XI. évf. 1-4, 6-7,9-12. sz.;
1968 EB Magyarország-Szovjetunió.;
1968 EB Magyarország - Hollandia, 1968 május.;
1968 EB Magyarország - NDK, 1968 szept. ;
1967 Magyarország - Jugoszlávia. 1967. ápril.;
1967. FTC A Bajnokcsapat a VKK-ért. 1967 nov.
1968 MTK 80 1888-1968, 1968 augusztus.;
Gazdag képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben.
: karap_norbert