Shefiield art deco kávés kiöntő és cukordoboz szett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Shefiield-art-deco-kaves-kionto-es-cukordoboz-szett-jelzett-apro-kopasokkal~II2663066
2663066
11503
422
Antique
Beschreibung: Shefiield art deco kávés kiöntő és cukordoboz szett, jelzett, apró kopásokkal.
: nagy_andras