Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repe... https://www.darabanth.com/de/422-Fernauktion/422.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Gazdagon-diszitett-kinai-faragott-fa-pohar-XIX-sz-vege-Nehany-repedessel-kopasnyommal-~II2685411
2685411
11505
422
15000
Antique
Beschreibung: Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup