10403.
Beendet 422. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
Jelzés nélkül: I. Miklós orosz cár. Olaj vászon. Apróbb horpadás a vásznon. Sérült keretben. 81x107cm